eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły25 01 2019

Sypialnie Wrocławia – wygodne i tanie mieszkania

Liczba nowych mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu stale rośnie. Bardzo wiele osób decyduje się jednak na zakup lokalu w dalszych jego dzielnicach takich jak Psie Pole, Jagodno, Brochów. Co wpływa na taką decyzję? Czy nowe mieszkania na Psim Polu z rynku pierwotnego są tańsze niż te w centrum?

Komunikacja z miastem

Zalet mieszkania poza centrum miasta jest bardzo wiele. Osoby szukające nowych mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu najczęściej biorą pod uwagę czas dojazdu do centrum miasta, a także dostęp do ośrodków edukacji, a także opieki medycznej.

 

Mieszkania pod Wrocławiem

 

Bardzo ważne, aby nowe inwestycje zlokalizowane były nie tylko w dogodnym do poruszania się samochodem miejscu, ale także blisko przystanków komunikacji miejskiej. Głównie ze względu na to, że bardzo duża liczba mieszkańców sypialni Wrocławia pracuje w okolicach jego centrum. Mieszkanie w dalszych częściach miasta nie musi oznaczać rezygnacji ze wszelkich atrakcji i rozrywek jakie oferuje. Nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zlokalizowane są najczęściej w pobliżu węzłów komunikacyjnych, dlatego dojazd do centrum miasta zajmuje czasami jedynie 15 minut

Dogodna infrastruktura Wrocławia

Dalsze dzielnice miast posiadają bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę, która odpowiada na podstawowe potrzeby mieszkańców. Coraz częściej deweloperzy kierują się nie tylko własnym zyskiem, ale także starają się zapewnić jak najlepsze warunki mieszkania dla swoich klientów. Nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu powstają zatem najczęściej w dzielnicach, które są w stanie zagwarantować szybki dostęp do ośrodków medycznych, edukacyjnych czy sklepów.

Spokój, cisza i przyroda

Kolejną zaletą mieszkań w dalszych dzielnicach Wrocławia niewątpliwie jest dostęp do czystszego powietrza, a także spokój i cisza po powrocie z pracy. Nowe inwestycje na Psim Polu, takie jak na przykład Osiedle Słowik, zlokalizowane są w bliskiej odległości od rzeki Widawy, a także innych terenów zielonych, które niewątpliwie wpływają na lepsze samopoczucie. Inwestycja zapewnia bliski kontakt z naturą ułatwiając tym samym wypoczynek i regenerację sił po całym dniu spędzonym w hałaśliwym centrum miasta.

Tereny zielone oczyszczają powietrze ze spalin i innych zanieczyszczeń zapewniając tym samym o wiele lepszą jakość powietrza. Jest to szczególnie ważne dla osób z dziećmi. Zapewnienie dziecku kontaktu z naturą już od najmłodszych lat pozytywnie wpływa na jego zdrowie i samopoczucie.

Metraż nowych mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu

Do niedawna bardzo dużą popularnością cieszyły się mieszkania dwupokojowe (sprawdź ofertę: http://www.osiedleslowik.pl/mieszkania-2-pokojowe/). Obecnie można zaobserwować coraz większe zainteresowanie większymi metrażami, szczególnie w przypadku mieszkań na obrzeżach miasta. To nasuwa wniosek, że dalsze części miasta wybierane są najczęściej przez rodziny. Wzrost zainteresowania tego typu lokalami może wynikać także z niższej ceny za metr kwadratowy przy lokalach o dużej powierzchni.

Tanie mieszkania na obrzeżach miasta?

Mówiąc o coraz większym zainteresowaniu mieszkaniami na obrzeżach miasta nie można zapomnieć o jednym z kluczowych aspektów, czyli ich cenie. Za zakup lokalu na Jagodnie czy Brochowie zapłacisz o wiele mniej niż za mieszkanie o mniejszym metrażu w centrum miasta. Ceny dużych mieszkań na Psim Polu z rynku pierwotnego zaczynają się natomiast już od 4748 zł za metr kwadratowy. W przypadku centrum średnia cena mieszkań powyżej 60 metrów kwadratowych nie schodzi poniżej 5500 zł.

 

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2023 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe