eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły30 08 2021

Mieszkanie od dewelopera w Gdańsku – dlaczego warto?

Mieszkanie od dewelopera w Gdańsku to świetna lokata kapitału. Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na zakup takiej nieruchomości. Oto najważniejsze przesłanki, jakie za tym przemawiają.

Atrakcyjna lokalizacja

 

Gdańsk to jedno z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, turystycznym oraz kulturalnym na mapie kraju. Wyróżnia się ogromnym potencjałem, który doceniają inwestorzy z różnych branż. To dobre miejsce zarówno do życia, jak i prowadzenia biznesu. Ma znakomicie rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną oraz handlowo-usługową.

 

mieszkania w Gdańsku

 

Inwestycja z przyszłością

 

W opinii wielu klientów firmy deweloperskiej Hossa na nowe mieszkania w Gdańsku opłaca się postawić również dla tego, że jest to inwestycja, która w przyszłości może przynieść niemałe zyski. Nawet jeśli ktoś kupuje nieruchomość z myślą o zaspokojeniu własnych potrzeb mieszkaniowych, powinien brać poprawkę na opcje w postaci najmu czy sprzedaży. W jednym i w drugim przypadku można nieźle zarobić. Duża część mieszkań z rynku pierwotnego kupowana jest zresztą specjalnie pod wynajem. W Gdańsku zapotrzebowanie na atrakcyjne lokale mieszkalne do wynajęcia nie spada od lat. Grunt to sprecyzować, do jakiej konkretnie grupy odbiorców ma być skierowana oferta najmu oraz zadbać, aby pod względem wykończenia mieszkanie odpowiadało pewnym standardom.

 

Bogata i różnorodna oferta

 

Na pierwotnym rynku mieszkań w stolicy województwa pomorskiego ofert nie brakuje, w związku z czym każdy znajdzie rozwiązanie skrojone na miarę swoich preferencji oraz możliwości finansowych. Od mikro kawalerek po luksusowe apartamenty – przekrój jest bardzo szeroki. Firmy deweloperskie realizujące na terenie Gdańska inwestycje z zakresu budownictwa mieszkaniowego podkreślają, że w związku z pandemią koronawirusa wyraźnie wzrosło zainteresowanie większymi mieszkaniami – najlepiej z balkonem lub dostępem do ogródka. Cenione są zwłaszcza nieruchomości znajdujące się na osiedlach zapewniających szereg udogodnień oraz prywatność i relaks w otoczeniu przyrody.

 

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe