https://www.high-endrolex.com/43 Jak dobrać meble biurowe z zasadami Feng Shui?

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Budowa domu20 04 2016

Jak dobrać meble biurowe z zasadami Feng Shui?

Solidne meble biurowe

Przede wszystkim postaw na jakość mebli biurowych. Nic tak nie denerwuje jak niestabilne krzesło czy bujające się biurko. W miejscu pracy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na stan umeblowania. Obdrapany blat, uszkodzony regał czy potargane obicie krzesła potrafią niektórych pracowników doprowadzać do szału. Pozorne drobiazgi często dekoncentrują i odciągają naszą uwagę od pracy. Podobnie nasz umysł reaguje na bałagan.

Unikaj bałaganu

Dobrym rozwiązaniem jest w trakcie urządzania biura, zakup części szafek zamykanych. Na pewno ułatwi to zachowanie porządku. Kluczem do dobrze zagospodarowanej przestrzeni jest dobór odpowiednich regałów, półek i szafek. Czasami zdarza się tak, że ciężko uniknąć bałaganu i stos papierów opanowuje nasze biuro. Wtedy najlepiej pozbyć się bałaganu z zasięgu wzroku chowając go do zamykanej szafy na dokumenty.

Biurko w centrum

Biurko powinno znajdować się w centrum pokoju, tak aby mieć widok na całe pomieszczenie. Dodatkowo ważne jest aby było ustawione przodem do drzwi, tak żeby widzieć każdą wchodzącą osobę. Nie zaleca się jednak ustawiania go bezpośrednio na wprost drzwi, ponieważ blokuje wtedy przepływ energii. Za plecami dobrze jest mieć ścianę, która da nam poczucie bezpieczeństwa i asekuracji. Z drugiej strony gdy ustawimy biurko przed ścianą możemy narazić się na blokadę energii twórczej. Managerowie i kierownicy w swoim miejscu pracy powinni mieć też jak najwięcej wolnej przestrzeni dookoła biurka.

 

feng shui

 

Urządzenia elektryczne

Wszelkie sprzęty elektryczne typu drukarki, ksero itp. należy ustanawiać w kątach, pod ścianą lub innych miejscach na uboczu. W centralnych miejscach mogą one również źle wpływać na energię i atmosferę w biurze. Jeżeli mamy do dyspozycji więcej pomieszczeń, warto przeznaczyć jedno z nich (nawet najmniejsze) na punkt ksero. Pozwoli nam to uniknąć rozproszenia innych pracowników  w trakcie drukowania lub kserowania dokumentów.

Naturalne meble biurowe

Wybierając meble do biura dobrze jest postawić na naturalne materiały takie jak drewno, szkło czy metal. Sprzyjają one dobrej energii. Warto również ograniczyć się do naturalnej kolorystyki. Powinno unikać się kolorów które męczą wzrok (pomarańcz, czerwień, róż), a szczególnie ich ostre, jaskrawe odcienie. Lepiej skupić się na barwach chłodnych, delikatnych lub pastelowych. Szczególnie zaleca się różne odcienie zieleni, która odprężą wzrok i napawa nadzieją.

Szukasz mebli biurowych? zaopatrz swoje biuro w krzesła, fotele czy wykładziny z Nonameoffice w Katowicach i Krakowie.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe