eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Budowa domu25 07 2016

Zadbaj o porządek w miejscu pracy – wybierz praktyczny organizer na biurko

Przyborniki na drobiazgi

Organizacja przestrzeni w miejscu pracy jest kluczowym elementem. Nasz gabinet powinien być nie tylko ładny, ale także funkcjonalny. Warto zorganizować przestrzeń biurka tak, aby była wygodna i uporządkowana. Musi zapewniać nam miejsce do pracy, nie rozpraszać nadmiarem elementów; jednocześnie wszystko powinno być pod ręką, w określonym miejscu. Unikniemy tym sposobem długotrwałych poszukiwań ołówka czy czystej kartki, ale też sterty drobiazgów nie będą odwracać naszej uwagi od zaplanowanych zadań. Dobrym pomysłem na uporządkowanie przestrzeni jest zakup przyborników. Trzymać będziemy w nich długopisy, ołówki, gumki, spinacze czy pinezki. Możemy wybrać proste koszyki, pudełka i puszki, lub też ciekawe, designerskie gadżety, które stanowić będą jednocześnie ozdobę wnętrza. Jeśli często sięgamy po przybory do pisania czy rysowania, warto umieścić je w zasięgu ręki. Jeśli jednak potrzebujemy ich tylko od czasu do czasu, lepiej znajdźmy dla nich miejsce w szufladzie biurka lub w szafce. Tym sposobem zyskamy dodatkową wolną przestrzeń, co będzie cenne zwłaszcza w przypadku niewielkich pomieszczeń.

Segregatory na dokumenty

Oprócz różnego rodzaju przyborów, bardzo często dużo miejsca na naszych biurkach zajmują także same dokumenty. Zamiast tworzyć kolejne stosy kartek, których przejrzenie zajmie nam później bardzo dużo czasu, lepiej zainwestować w segregatory. Wiąże się to oczywiście z koniecznością zorganizowania miejsca do przechowywania kolejnych opasłych tomów. Najlepiej sprawdzi się w tej sytuacji regał - ustawiając segregatory grzbietami do przodu oraz odpowiednio je opisując, zaoszczędzimy naprawdę dużo cennego czasu i zyskamy wolną przestrzeń na biurku.

 

wystrój biura

 

Organizery

W sklepach znajdziemy bogaty wybór organizerów biurkowych, zaprojektowanych z myślą o przechowywaniu zarówno dokumentów, jak i różnego rodzaju przyborów. Warto zastanowić się, jakiego typu urządzeń i przedmiotów potrzebujemy najczęściej i wybrać taki organizer na biurko, który pozwoli na ich wygodne przechowywanie. Jeśli co chwilę korzystamy z kalkulatora, wybierzmy kasetkę, w której przewidziano na niego miejsce. Jeśli chcemy mieć pod ręką karteczki na notatki, poszukajmy organizera z wbudowanym pudełkiem na nie; jeśli zaś często potrzebujemy taśmy klejącej, poszukajmy organizera z rolką i ostrzem służącym do odcinania kawałków taśmy. Spinacze, pinezki i inne drobiazgi umieścić możemy w małych szufladkach organizera. Bogaty wybór organizerów biurkowych pozwoli dobrać odpowiedni model do każdego rodzaju wnętrza. Znajdziemy zarówno kasetki drewniane, jak i plastikowe, metalowe czy kartonowe. Do wyboru mamy organizery gładkie, kolorowe, wzorzyste.

Porządek w miejscu pracy pomaga w skoncentrowaniu się na zadaniu, jakie mamy do wykonania. Pomocne w utrzymaniu ładu na biurku będą różnego rodzaju organizery, segregatory i przyborniki.Jak bardzo istotny jest porządek na biurko dowiesz się również z tego artykułu.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2023 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe